Google відкриває доступ до YouTubeKids в Україні

201

Компанія Google відкрила доступ до сервісу дитячого відеоперегляду YouTube Kids для користувачів з України.

Про це повідомляється в офіційному прес-релізі “Google Україна”, передає Інтерфакс.

“З моменту запуску в США чотири роки тому YouTube Kids став одним із найпопулярніших застосунків для дітей, і сьогодні YouTube Kids стає доступним і в Україні”, – зазначається в повідомленні.

У застосунку YouTube Kids зібрано розважальні та пізнавальні ролики для всієї родини, збірки відео від надійних партнерських каналів. Його можна завантажити безкоштовно на телефон, планшет або використовувати на великому екрані за допомогою ChromeCast, Apple TV, ігрових приставок або Smart TV.

YouTube Kids орієнтований на дітей 3-12 років і не потребує окремого акаунта, при цьому в ньому неможливо завантажувати відео або коментувати контент – лише переглядати.

Інтерфейс YouTube Kids адаптований для дитячого користування, сам сервіс фільтрує і рекомендує контент, а також використовує кілька режимів, покликаних допомогти батькам контролювати, що дивляться їхні діти.

У застосунку можна обирати окремі відео й канали, щоб зробити їх доступними для дитини, виключити певні відео або канали та відключити функцію пошуку роликів.

Крім того, за допомогою вбудованого таймера батьки зможуть контролювати час перегляду.

Додаток YouTube Kids є безкоштовним за рахунок підтримки реклами. Як зазначають у Google, у YouTube Kids дозволені реклама продуктів харчування або напоїв, відеоігор, а також рекламні ролики, призначені для дітей старше 12 років, або клікабельна реклама.

YouTube Kids активний у більше ніж 60 країнах у всьому світі, з десятком мільйонів завантажень, понад 160 млрд переглядів, більше ніж 14 мільйонів активних глядачів на тиждень.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...