На виставці у Барселоні представили смарфон-енерджайзер, який не розряджається 50 днів

378

На цьогорічній виставці Mobile World Congress у Барселоні Avenir представив свій смартфон. Через назву телефону – Energizer, як і бренд батарейок – деякі користувачі розмірковують, що ж може ховатися під його корпусом. Про це пише ВВС-Україна.

Виробники нового телефону “Енерджайзер” обіцяють, що він триматиме заряд батареї до 50 днів від одного циклу підзарядки і стверджують, що користувачі зможуть дві доби дивитися відео і слухати до 10 годин музики без підзарядки.

Смартфон під назвою Power Max P18K Pop виробництва Avenir Telecom достатньо об’ємний. Прибічники новітніх технологій вже охрестили пристрій “товстунчиком” світу мобільних телефонів.

Натомість виробники стверджують, що попри свій розмір Power Max P18K Pop має всі функції, що і звичайний смартфон Android у 2019 році. Наприклад, новий смартфон матиме п’ять камер.

Ані про дату появи смартфона-енерджайзера у продажу, ані про його точну вагу не повідомляється.

Серед інших новинок, представлених на Mobile World Congress, вирізнялися моделі смартфонів із клавіатурою.

В моделі Pro1 від лондонського стартапу F(x)tec клавіатура ховається під екраном. На додачу він має повністю функціональний тачскрин. На створення пристрою його розробника надихнув прототип Nokia 950, який він отримав у 2010 році. Модель від Nokia так і не надійшла в масове виробництво.

Очікується, що Pro1 надійде у продаж у липні цього року і коштуватиме від £649 у Великій Британії або від $649 у США.

Крім того, свої смартфони з кнопками в Барселоні представили також BlackBerry та швейцарська компанія Punkt.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...