5 питань до кандидата: Геннадій Балашов

2 869

На питання нашої анкети відповідає ще один кандидат у президенти – Геннадій Балашов. Колишній народний депутат, лідер Лібертаріанської партії «5.10», бізнес-філософ, підприємець, популярний YouTube-блогер.

Чи існує швидкий та ефективний спосіб виходу з економічної кризи? Це підтримка малого та середнього бізнесу, розвиток власного виробництва, відмова від імпорту сировини на користь товарів з додатковою вартістю, ваш варіант?

Усі зазначені вище варіанти пропонуються політиками протягом 28 років, але це нічого не змінює. Єдиний вихід із злиднів для України — це зробити нашу економіку найбільш вигідною для бізнесу на інвестицій серед країн Європи та світу. Для цього ми маємо впровадити систему економічних реформ, а не окремі заходи. На цій простій ідеї базується економічна система «5.10», яка має на меті створити податковий рай на території України.

Громадяни України стануть одними із заможніших народів світу, коли ми створимо такі умови, при яких заробляти стане вигідно усім верствам населення, соціальним групам, резидентам та іноземним бізнесменам.

Система «5.10» — це звільнення від податків та корупції. Уявіть собі, наскільки вигідно стане вести бізнес в Україні, коли ми матимемо лише два податки, 5% та 10%, які є абсолютно однаковими для усіх. І більше немає корупційного 20% ПДВ (податку на додану вартість), на поверненні якого виникають олігархічні імперії. Немає мита, акцизів, державних зборів. Мінімальні податки, скорочення чиновницького апарату на 50%, дозвіл на ведення будь-якого виду підприємницької діяльності — це принесе економічний бум вже протягом першого року впровадження «5.10».

Суперкраїна, фінансовий та діловий центр Європи, транзитний центр між Заходом та Сходом на Євразійському континенті — таким ми, лібертаріанська партія «5.10», бачимо майбутнє України. Коли українці звільнять самих себе від усього, що заважає нам заробляти гроші, почнеться економічний Ренесанс, десятикратний ріст економіки вже у перші роки впровадження «5.10».

Перший крок — скасування 20% ПДВ та введення простого податку 5% з продажів (купуєш-платиш). На посту президента України я буду впроваджувати «Десять кроків відбудови «Золотої України 5.10»».

Чи вірите ви, що безкоштовна медицина, освіта, солідарна пенсія – це пережитки минулого, і потрібно шукати більш ефективні шляхи соціального забезпечення. Які?

Новий час потребує новітнього підходу до державних послуг. Держава має забезпечувати безкоштовний базовий пакет послуг: первинна медична допомога, базова середня освіта, пенсія $150. Усе інше громадяни України, швидко збагачуючись, зможуть дозволити собі самі. А саме: страхову медицину та за необхідності лікування у іноземних клініках, найкращі вищі освітні заклади світу, яким стане вигідно відкривати філіали в заможній Україні, пенсії у всесвітньо відомих та безпечних банках (плюс базова державна пенсія $150).

Коли ми говоримо про системний підхід до реформування країни, на першому місці має бути економічне зростання. Заможні народи не потребують соціальної допомоги так гостро, як бідні. Найкраща соціальна допомога, яку може забезпечити президент своєму народові — це десятикратне підвищення рівня життя.

Що стоїть на заваді швидкого закінчення війни на Донбасі? Коли, на вашу думку, закінчиться ця війна і що робити з окупованими територіями після їх повернення?

Бідність та злидні стоять на заваді повернення і Донбасу, і Криму. Жителі Донбасу, дивлячись на Україну, бачать, що тут немає можливості заробити гроші. Жителі України, у свою чергу, дивляться на Донбас як на територію, яка потребує державного фінансування. У це втручається Росія, яка озброює місцеве населення Донбасу, в результаті ми маємо довгостроковий, кривавий конфлікт. І анексований Крим, і Донбас Україна поверне без жертв, якщо стане місцем, де вигідно заробляти гроші.

Якщо на виборах президента та парламентських виборах громадяни виберуть систему швидкого збагачення «5.10», ми перетворимо Україну на європейську вітрину достатку та успіху. Маючи через кордон територію, де можна заробляти утричі більше, ніж на Донбасі чи в Криму, місцеве населення проголосує за Україну трудовою міграцією.

Люди усюди, по всій Україні однакові, вони хочуть спокійно жити та добре заробляти. Якщо ми дамо їм цю можливість, усе інше —лише питання часу.

Чи є у нас шанс найближчими роками стати членом НАТО та Євросоюзу? Які кроки держава має зробити, щоб цього досягти?

Оскільки Україна прийняла конституційні зміні задля вступу в НАТО і ЄС, оскільки наша країна стала асоційованим членом ЄС, то від Заходу нас відділяє тільки одне. Бідність. Вступивши до НАТО, країна має щороку сплачувати біля 2% свого ВВП. Україна не може дозволити собі такі витрати! Поки що валовий внутрішній продукт України залишається найнижчим у Європі та складає лише 115 мільярдів доларів на рік. Ніхто не хоче брати на утримання велику та бідну країну із купою негараздів. Фінансовий стан не дозволяє нам стати рівноправними членами НАТО та Євросоюзу.

Якими мають бути стосунки держави і церкви, особливо, зараз, в період становлення Православної церкви України? З одного боку, держава не мусить втручатися в релігійні справи, з іншого – створенню української церкви йде великий спротив, процес досить заполітизований, і потрібно спрямувати його до правильного русла.

Це питання світогляду істеблішменту держави — який шлях обирає влада. Якщо це шлях просвіти та науки, то про церков зовсім не говорять, і вона відокремлена від державного управління. Якщо ж політики вибирають шлях політичного підігрування, підлещування до народу, то країна спускається у своєму розвитку сторіччя десь у сімнадцяте.

Істеблішмент має «підтягувати» населення до вищого рівня, просвіщати, розвіювати міфи, створювати сприятливі умови для розвитку. Проте піти до церкви та зімітувати релігійний екстаз значно простіше.

Лібертаріанська система «5.10» — це максимальні громадянські та, у тому числі, релігійні свободи. Первинна мета держави — зробити своє населення заможним. А питання віри, Донбасу, демографічні проблеми та багато інших надзвичайно складних питань у заможній Україні майбутнього вирішаться легко та швидко.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100