Скандал при обранні громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів

6 березня в Українському домі у Києві продовжилися установчі збори
кандидатів до Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів. Перша частина цих зборів відбулася 28 лютого 2019 року. На наступній, яка відбулася сьогодні, мали бути оголошені підсумки інтернет-голосування та затверджені його результати установчими зборами.

Голос-інфо здійснював пряму трансляцію цієї події:

Проте лічильна комісія, яку обрали учасники на першій частині засідання, відмовилася визнавати результати голосування саме як результати голосування. Голова лічильної комісії, Філюк Ольга Валеріївна, яка представляла Київську міську Організацію всеукраїнського об’єднання українок “Яворина”, повідомила, що 10 з 13 членів лічильної комісії проголосували за те, що результати рейтингового інтернет-голосування не можна вважати саме результатами голосування, оскільки ідентифікація учасників не здійснювалася, мали можливість голосувати не тільки громадяни України і до самого процесу голосування було багато скарг та зауважень.

Внаслідок такої заяви на засіданні відбувся скандал. Члени ініціативної групи та переможці інтернет-голосування наполягали на необхідності затвердження його результатів, інші учасників зборів висловлювали свої зауваження.

За підсумками цього засідання залишила більша частина учасників та його секретар. Головуючий на засіданні віталій Кузьменко, який представляв “Київську міську спілку ветеранів АТО” запропонував обрати нового секретаря, ці функції зголосилася виконувати Леся Василенко, з Всеукраїнської правозахисної організації «Юридична Сотня». За неї проголосувало 34 учасники (всього на початок було зареєстровано 146 кандидатів).

Оскільки відповідного кворуму учасників не було і результати голосування затвердити не було можливості, головуючий запропонував внести результати інтернет-голосування до протоколу та передати їх до Міністерства ветеранів.

Голос-інфо продовжить відслідковувати цю ситуацію.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...