Google випустила екстрене оновлення для Chrome

200

Компанія Google в ніч з 6 на 7 березня випустила екстрений апдейт для Google Chrome. Патч, який покликаний усунути уразливість нульового дня, виявлену в програмному коді веб-браузера, розповсюджується для всіх платформ – Windows, Linux і macOS до iOS і Android, передають Цікавості.

Уразливість, про яку йде мова, була виявлена в реалізації пакету FileReader, що дозволяв сайтам читати дані з пам’яті пристрою, на якому був запущений браузер. Але основна проблема полягала у тому, що сайти могли зберігати доступ до інформації навіть після того, як вони були примусово закриті користувачем, який вважав, що повністю позбавив себе від небезпеки розкриття конфіденційних відомостей.

Розробники Google наполягають, що кожен користувач зобов’язаний встановити поточне оновлення, щоб уникнути випадків мимовільного надання доступу інформації третім особам.

Раніше стало відомо, що Google тестує повноцінний нічний режим в Google Chrome для Android, який дозволяє затемнювати не тільки інтерфейс веб-браузера, але і вміст відкритих веб-сторінок.

Поки що нововведення доступно тільки в тестовому додатку Chrome Canary, однак найближчим часом, коли необхідні випробування закінчаться, воно з’явиться і в стабільній збірці веб-браузера.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...