Що дарувати жінкам на 8 березня порадила психолог

355

Напередодні Міжнародного жіночого дня чоловіки перебувають у пошуку подарунків, які б змогли приємно вразити близьких та рідних жінок. Однак, за словами психолога Оксани Гомель, на першому місці завжди залишається не подарунок, а увага до жінки. Про це із фахівцем спілкувався журналіст УНН.

“Кожен подарунок – це, в першу чергу, випробовування, наскільки добре ми знаємо людину. У людини завжди є щось, що вона хоче купити, але не може собі дозволити, чи весь час відкладає. Найчастіше, це не дуже дорогі речі”, – зазначила Оксана Гомель.

Таким чином, щоб обрати правильний подарунок, чоловіку важливо знати жінку, для якої він це робить. Якщо їй подобається сукня, то варто купити сукню, якщо їй самій подобається ходити по магазинах – влаштувати їй шопінг. Тобто, не просто дати гроші, а приділити увагу.

“Можна подарувати банальні парфуми, які вона любить, але наразі не може собі дозволити. Незважаючи на її реакцію, їй буде приємно у будь-якому випадку, бо вона отримуватиме задоволення від того, що любить”, – зазначила Оксана Гомель.

Окрім того, вона відзначила, що обрання подарунку залежить і від того, як жінка особисто сприймає це свято.

“Якщо жінка сприймає цей день як свято закоханих, то підійде романтичний подарунок для двох – подорож чи вечеря, кожен сам розраховує свої фінансові можливості і фантазію. Якщо ж для неї це виключно свято жінки, то варто зробити подарунок, який говоритиме про підтримку, наприклад, в її прагненнях”, – зазначила Оксана Гомель.

Для того, щоб у жінки свято надовго залишилося у пам’яті, можна влаштувати фотосесію. Якщо жінка постійно у справах, і їй не вистачає часу на себе, актуальним може бути подарунковий сертифікат, наприклад, до професійних візажиста та перукаря.

Чого психолог не радить дарувати, так це – побутові речі, наприклад, ковдру чи сковорідку. Тільки якщо чоловік упевнений, що ці речі насправді необхідні та бажані для жінки такий подарунок буде доречним.

За словами фахівця з жіночої психології, важливим є ритуал, який супроводжує подарунок. Психолог радить чоловікам зробити щось оригінальне для жінки, щоб вона відчула увагу. Наприклад, додати до подарунку вітальну картку, зроблену своїми руками, або незвичайно оформити шоколадку.

“Коли чоловік дарує квіти тільки на свята, то це така формальність, яку вже не кожна жінка буде цінувати. Краще без квітів, але вручити щось оригінальне, наприклад, дерево з шоколадок”, – відзначила Оксана Гомель.

І, як резюмувала фахівець, важливо розуміти, що увагу жінкам і, загалом, близьким людям важливо приділяти не лише на свята.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...