Гурт The Hardkiss представив кліп на пісню “Серце”

286

Гурт The Hardkiss представив кліп на пісню “Серце”. Композиція входить до альбому “Залізна ластівка”, що вийшов у вересні минулого року.

Про це пише Gazeta.ua.

Кліп ми хотіли зробити мінімалістичним, але при цьому емоційним та виразним, – каже співрежисер Валерій Бебко. Знімав кліп разом із солісткою колективу Юлією Саніною. – Плюс ми вирішили показати те, чого від The Hardkiss точно ніхто не очікував – це танець. Що може бути більш емоційним і при цьому лаконічним?”

Зйомки проходили біля руїн скельного монастиря в селі Субіч Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. У кадрі Юлія Саніна танцює у стилі контемпорарі. Хореограф-постановник – Марина Кущова.

Не було завдання виглядати й танцювати гарно, хотілося виглядати дивно та при цьому ніжно, – говорить Саніна. – Ми хотіли максимально близько передати настрій пісні. Стан, коли людина збирає всі сили, які залишилися, аби сказати іншій: “Я відпускаю тебе, щоб ти міг літати й жити кращим життям”. Слава Богу, мені не доводилось переживати ці почуття. Але мені здається, що це неймовірно самовідданий вчинок – відпускати, коли сильно кохаєш”.

“Залізна ластівка” – третій студійний альбом групи The Hardkiss. Складається із 13-ти пісень і чотирьох віршів.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...