NASA планує найдовшу місію в історії на Місяць до 2028 року

145

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) має намір висадити людину на Місяць до 2028 року.

Про це йдеться в опублікованому в понеділок бюджетному запиті NASA на 2020 фінансовий рік, який почнеться 1 жовтня, передає УНН.

“До 2028 року NASA буде готове відправити астронавтів на поверхню Місяця. Під час цієї місії екіпаж може залишатися на місячній поверхні до семи днів — довше, ніж будь-яка інша місія в історії”, — йдеться в документі.

У бюджеті закладено $10,7 млрд на продовження будівництва ключових компонентів для відправки астронавтів на Місяць і за її межі. Ще $363 млн виділяють на підтримку комерційної розробки великого місячного посадкового модуля, який спочатку зможе перевозити вантажі, а потім і астронавтів на поверхню Місяця.

“Починаючи з серії невеликих комерційних місій на Місяць вже в цьому році, ми будемо використовувати нові кораблі, роботів і в кінцевому підсумку до 2028 року відправимо людей для проведення наукових досліджень на всій поверхні Місяця”, — розповіли в NASA.

“Ми вирушимо на Місяць в наступному десятилітті з інноваційними технологіями та системами, щоб дослідити більше місць на поверхні Місяця, ніж будь-коли раніше. Цього разу, коли ми вирушимо на Місяць, ми залишимося (на ньому)”, — підкреслили в прес -службі NASA.

Як відзначили в управлінні, досвід, отриманий при відправці астронавтів на Місяць, буде використаний при польоті на Марс.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...