Кабмін продовжить контракт із главою “Нафтогаз України” на нових умовах

238

Кабінет міністрів України продовжить контракт з нинішнім правлінням НАК «Нафтогаз України» на нових умовах.

Контракт з Андрієм Коболєвим продовжать на рік із скороченням зарплати. Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передає РБК-Україна.

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман також заявляв, що новий контракт із головою правління «Нафтогазу», який підпишуть після проведення конкурсу, передбачатиме ринкову зарплату і чіткі вимоги до діяльності компанії.

Нагадаємо, 6 березня на засіданні уряду Гройсман заявив, що Кабмін не буде продовжувати дію контракту з Коболєвим, який закінчується 22 березня, а з 23 березня буде оголошено відкритий і публічний конкурс з участю міжнародних партнерів на посаду голови правління НАК «Нафтогаз України».

У свою чергу Коболєв заявив, що рішення уряду про непродовження контракту з ним і оголошення конкурсу на посаду голови правління НАК «Нафтогаз України» суперечить українському законодавству й духу реформ. Коболєв зазначив, що Кабмін не має повноважень приймати кадрові рішення, оскільки для цього в «Нафтогазі» було створено Наглядову раду.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...