Конкурс на главу правління “Нафтогазу” перенесли на рік

179

Відкритий конкурс на голову правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” переноситься на березень 2020 року.

Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами прем’єр міністра, конкурс на нове правління компанії пройде через рік після 20 березня.

“На даному етапі вся відповідальність (за нинішній склад правління, – ред.) лежить на наглядовій раді. Прошу представників держави в наглядовій раді проконтролювати виконання завдань”, – підкреслив Гройсман.

При цьому перед менеджментом поставили завдання наростити видобуток газу до рівня 18 млрд кубометрів на рік, продовжити контракт на транзит газу, а також забезпечити відокремлення української газотранспортної системи.

Як повідомлялося раніше, сьогодні прем’єр оголосив, що уряд продовжить контракт з Андрієм Коболєвим і нинішнім складом правління НАК на нових умовах.

Нагадаємо, 6 березня на засіданні уряду Гройсман заявив, що Кабмін не буде продовжувати дію контракту з Коболєвим, який закінчується 22 березня, а з 23 березня буде оголошено відкритий і публічний конкурс з участю міжнародних партнерів на посаду голови правління НАК «Нафтогаз України».

У свою чергу Коболєв заявив, що рішення уряду про непродовження контракту з ним і оголошення конкурсу на посаду голови правління НАК «Нафтогаз України» суперечить українському законодавству й духу реформ. Коболєв зазначив, що Кабмін не має повноважень приймати кадрові рішення, оскільки для цього в «Нафтогазі» було створено Наглядову раду.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...