У Києві до дня народження Марселя Марсо відбудеться вистава театру пантоміми LIGHT SOULS від Quartet DEKRU

318

Я вважаю, що поруч з жестом слово дуже сильно програє. 
Воно може порушити поезію таємниці і тиші. 
Я приніс тишу в світ театру, де звуки і слова були королями.


Марсель Марсо

Видатний французький актор-мім, якого називають найпопулярнішим французом сучасності. Його ім’ям названо багато шкіл акторської і циркової майстерності, в його честь Паризький монетний двір випустив медаль, спеціально виготовлену за ескізом Жана Мартена. Він удостоєний двох «Оскарів», двох вищих телевізійних премій «Еммі», ордена Почесного Легіону і ще сотні інших нагород. Мистецтво Марсо – пантоміма, його знає і шанує весь цивілізований світ, а Франція вважає його своїм національним надбанням. Його ім’я та досвід і зараз є еталоном для сучасних мімів, у чому ви зможете переконатись на спектаклі, присвяченому Дню народження Марселя Марсо – LIGHT SOULS від Quartet DEKRU 22 березня в Конгрес Холі (President Hotel)

Промо-ролик вистави:

Мало хто знає, що мати великого міма – Ганся – походила з України, народилася у містечку Яблунівпоблизу Коломиї(тепер Івано-Франківська область), а сам він – у Страсбурзі, потім родина переїхала до Франції, тікаючи від фашистів. Там він змінив ім’я, у сімнадцятирічному віці вступив до лав Опору, а після звільнення Парижа від фашистів — до Французької національної армії (служив перекладачем генерала Шарля де Голля). Вже там, в перервах між боями виступав перед бійцями, показуючи пантоміми на сюжети з солдатського життя.

Після війни Марсо пішов навчатись до видатного міма Етьєна Декру. У 1947 році він придумав персонажа Біпа і відразу ж заявив про себе, як про великого актора. Маленька людина в білій масці П’єро з сумними очима і попелястою шевелюрою, в якій більше солі, ніж перцю. Тільняшка, пом’ятий котелок, підняті в німому питанні дуги брів і яскраво-червоний скорботний рот, надзвичайно трепетні великі руки. Марсо розповідав, що його герой був створений під впливом Чарлі Чапліна і його маленької людини в несприятливих ситуаціях. Біп приніс акторові світову популярність. Багато років він виступав по всьому світу, особливо популярним був у США.

Мім – це яскрава особистість, що володіє даром перевтілення. Його жест як ніби співав. Найчастіше очі, вираз обличчя, рух тіла, жест висловлюють набагато більше, ніж вимовлені вголос слова. І тому німа грація людського тіла, ім’я якої пантоміма, говорить на всіх мовах.. 

Сьогодні, як і раніше, цим мистецтвом володіють небагато артистів, тому, завжди цікаво побачити справжніх майстрів! 22 березня Quartet DEKRU покаже свою виставу LIGHT SOULS – шоу, яке завоювало любов і серця  європейських глядачів! У LIGHT SOULS зібрана палітра людських почуттів, де сплелися найчистіші та найщиріші людські емоції. Сучасний, стильний і актуальний погляд на сьогоднішнє життя.

Quartet DEKRU – талановитий і успішний колектив, який працює у жанрі пластичного  візуального театру, артисти вже побували з гастролями у Нідерландах, Польщі, Франції, Італії, Китаї, виступали у Римі перед Папою Римським та його гостями. DEKRU використовують пантоміму віртуозно, наслідуючи принципи Марселя Марсо. LIGHT SOULS це зустріч із дивом, котрого так не вистачає нам, всім хто живе в суворій реальності. Світло проникає в душу, не дивлячись ні на вік, ні на статус, ні на рід занять, ні на настрій. Після вистави залишається певний присмак. Чи то радості, чи то любові …

22 березня о 20:00, Конгрес хол (President hotel), вул. Госпітальна, 12

Квитки http://bit.ly/DEKRU2203

Організатор концерту muzsad.com.ua

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...