Ісландський лоукостер WOW Air припинив всі польоти

523

Лоукостер був оголошений банкрутом

Ісландський лоу-кост WOW Air, який здійснював рейси з Рейк’явіка в міста Європи, США і Канади, оголосив про припинення польотів з 28 березня. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на avianews.com.

Повідомляється, що пасажирам скасованих рейсів бюджетник запропонував самостійно купити квитки у інших авіакомпаній і звернутися в банки або туристичні агентства для оформлення повернення грошей або переоформлення перельотів.

В останні місяці WOW Air зазнавав фінансових труднощів і знаходився в пошуках інвестора. В кінці 2018 року зацікавленість в покупці компанії висловив ісландський конкурент Icelandair, однак його акціонери не схвалили операцію.

Після цього WOW Air вів переговори з інвестиційним фондом Indigo Partners, який має частки в декількох лоу-костах, включаючи Wizz Air, проте угода також не відбулася.

Для виправлення ситуації WOW Air запустив програму реструктуризації, яка включала скорочення флоту і персоналу, проте вона виявилася недостатньою для збереження діяльності авіаперевізника.

За підсумками січня 2019 року лоу-кост зменшив перевезення пасажирів на 26% до 160 тис. Чоловік, а рівень завантаження літаків впав на 8 процентних пунктів з 88% в січні 2018 року до 80% в січні 2019 року.

WOW Air став третім за рахунком європейським авіаперевізником, що припинив польоти в 2019 році. Раніше свою діяльність зупинили німецька Germania і британська Flybmi.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...