Всесвітній день настільного тенісу — відзначають 6 квітня

214

Настільний теніс – дуже популярний вид спорту. За останніми даними тенісом займаються жителі кожного з заселених континентів нашої планети. Не дивлячись на те, що свято було засноване тільки в 2015 році, вже понад 200 країн входять в міжнародну корпорацію по грі в настільний теніс. Найбільш популяризованною країною по грі в цю настільну гру є Азія, населення якої становить 4 мільярди людей, інформує Ukr.Media.

Враховуючи те, що теніс вельми доступна гра для всіх бажаючих, то й відзначати Міжнародний день настільного тенісу так само може кожна людина, яка хоч раз в житті тримала ракетку в руках і намагалася відбити м’яч.

Історія

Вперше святкування відбулося в 2015 році. Запатентувала дане свято Всесвітня організація настільного тенісу, переслідуючи мету донести в маси користь даного виду спорту. Свято об’єднує всіх людей, хто захоплюються спортом, пропагує здоровий спосіб життя і просуває організації по заняттях настільним тенісом у всьому світі.

У перший рік до святкування приєдналися понад 50 країн таких континентів:

  1. Всі країни Північної і Південної Америки.
  2. Практично вся Європа.
  3. Азія.

Святкування було призначене на 6 квітня, оскільки саме в цей день проводиться Міжнародний день спорту з благодійною метою розвитку світу. Девізом свята стали слова, що означають доступність тенісу для кожної людини, незалежно від її раси, росту, ваги, навичок, соціального і економічного становища.

Традиції

Всі спортсмени, любителі і бажаючі навчитися даному виду спорту збираються на відкритих майданчиках, де розміщуються столи для настільного тенісу. За традицією на таких заходах проходять:

  1. Майстер-класи.
  2. Турніри.
  3. Показові виступи спортсменів.
  4. Вечірки.

Окремим рядком варто відзначити благодійні акції, які проводяться в цей день. Більшість всесвітньо відомих спортсменів підтримують такі акції і здійснюють благодійні матчі, виручки з яких відправляються на відкриття нових ігрових майданчиків та допомогу дітям з обмеженими можливостями.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...