Сергій Жадан випустив першу пісню нового альбому

73

Письменник і музикант Сергій Жадан та джазмен Юхим Чупахін випустили пісню “З Шепоту і Жаги”. Це перший сингл їхнього спільного проекту Zhadan&Fima. Ввійде до альбому “Місіонери”.

Композиція “З Шепоту і Жаги” є дебютною роботою дуету Zhadan&Fima. Автор тексту і соліст – Сергій Жадан. Музику написав Юхим Чупахін.

Їхній перший альбом “Місіонери” вже записано. Музиканти викладуть його для прослуховування “ближчим часом”. Про це Жадан повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook, передає Gazeta.ua.

Цього тижня прем’єра альбому відбудеться в Українському музеї в Нью-Йорку, США. 11 травня дует презентує “Місіонерів” у Відні, Австрія.

Нашому тандему з Сергієм вже більш як 2 роки, – розповідає Юхим Чупахін інтернет-журналу Karabas LIVE. – Ми кожного квітня граємо у Нью-Йорку, де я живу. Цю традицію заснувала українська режисерка, поетеса та перекладачка Вірляна Ткач, яка теж живе тут. Після Нью-Йорка ми цьогоріч поїдемо з концертом ще у Філадельфію. А травневий концерт у Відні відбудеться у рамках фестивалю Ustream, який робить Саша Саєнко. Це крутий шоукейс сучасного українського мистецтва“.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...