Українські школярки перемогли на Європейській олімпіаді з математики

111

Учениці 11-х класів із різних навчальних закладів Києва перемогли на VIII Європейській олімпіаді з математики для дівчат. Загалом же маємо три золоті та чотири бронзові медалі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Команда, до якої увійшли учениці 11-х класів Олеся Білик, Катерина Горох, Карина Нечипорук та Влада Петрусенко, посіла першу сходинку із загальним результатом 115 балів. 

Загалом найбільшу кількість балів у командному заліку отримала команда із США – 125 балів. Однак через те, що вони брали участь у змаганнях поза конкурсом, першість дісталася саме українській команді, яка за сумою балів посіла 2 сходинку. Для заохочення учасниць команди із США Мала академія наук України нагородила їх сучасними планшетами.

У змаганнях від України брала участь ще одна команда молодших дівчат, які також вибороли три бронзові медалі та одну спеціальну відзнаку. Зокрема, йдеться про  Алісу Баклан, Маргариту Баклан, Роксолану Іванчук та Ольгу Жур.

Змагання та написання робіт тривало 2 дні. Щодня учасниці вирішували по три задачі. За кожну із них вони могли отримати від 0 до 7 балів. При цьому оцінювалася не лише правильність, а й оригінальність рішень.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...