В Ужгороді відкрили модернізований міжнародний стадіон

224

В Ужгороді відкрили легкоатлетичне ядро стадіону «Авангард» із відповідним покриттям, обладнанням, доріжками, секторами, розмітками, який вміщує 10 000 глядачів.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської облради, передає Укрінформ.

Як зазначають у відомстві, «Авангард» – повноцінний легкоатлетичний комплекс міжнародного класу, який дозволить проводити і європейські, і світові змагання.

Відтепер ця арена стане базою з підготовки національної збірної України з легкої атлетики до найвищих змагань, включаючи Олімпійські ігри.

Вже 9-10 трaвня нa модернізованому стадіоні проведуть нaйстaріші спортивні міжнaродні змaгaння нa теренaх Укрaїни – 58-й Кубок Дружби. А в жовтні цього року нa бaзі стaдіону пройде чемпіонaт Укрaїни з легкоaтлетичного кросу, де відбувaтиметься відбір нa чемпіонaт Європи.

Реконструкцію легкоатлетичного ядра стадіону «Авангард» розпочали в серпні минулого року. Легкоатлетичне ядро вимостили поліуретановим покриттям Conipur SW (Швейцарія) – безшовною сендвіч-системою товщиною 14 мм для професійних легкоатлетичних бігових доріжок і універсальних спортивних майданчиків найвищого класу. Conipur SW – найпопулярніша система для стадіонів у Європі.

Зaгaльнa кошторисна вартість об’єкту стaновила понaд 17,5 мільйонів гривень.

Фото: Закарпатська облрада

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...