В інтернатах живуть, виховуються і навчаються 1,5% українських дітей

82

В Україні в інтернатах знаходиться 1,5% дітей. Про це під час круглого столу на тему: “Забезпечення прав та інтересів дитини” повідомив Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, передає кореспондент УНН.

“1,5% дитячого населення живуть і виховуються в інтернатах, це 106 тисяч дітей, з яких 6 тисяч – сироти, а 100 тисяч не є сиротами, у них є батьки”, – зазначив Кулеба.

Він додав, що для 96% дітей інтернати – це заклади освіти.

“Там, де дитина ночує, це не має бути системою освіти – це має бути системою соціального захисту, тому що в інтернатах надаються послуги стосовно виховання і утримання дитини. Заклад освіти не має займатися утриманням дитини”, – сказав він.

Кулеба також зазначив, що зі 100 тисяч дітей, які не є сиротами та знаходяться в інтернатах, 13 тисяч – діти, якими батьки не опікуються.

Слід зазначити, станом на початок минулого року на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, перебувало 20 639 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа віком від 16 до 23 років.

Діти-сироти після закінчення терміну перебування в інтернатах можуть проживати в соціальних гуртожитках для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, але тільки для досягнення ними 23-річного віку, а також у гуртожитках вузів – поки не завершать навчаннях у них, в інших установах і організаціях.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100