В Україні з’явилися сумнівні білборди у стилі кампанії Порошенка із написом “Кінець”

87

В українських містах в неділю помітили борди в стилі президентської кампанії Петра Порошенка з написом “Кінець”.

Відповідні фото розповсюджують користувачі Facebook, пише Уніан. Зокрема, повідомляється про появу такої “реклами” у Дніпрі, Києві та Черкасах.

Речник Нацполіції Ярослав Тракало у коментарі “Українській правді” заявив, що така зовнішня реклама розміщена з порушенням законодавства.

“За попередньою перевіркою, ця зовнішня реклама розміщена із порушенням законодавства. Адже не містить інформації про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника цих матеріалів”, – зазначив він.

За словами речника, наразі поліція проводить перевірку по всіх регіонах, де виявлено розміщення політичної реклами такого змісту. Самі борди комунальні служби знімуть. На осіб, які розмістили таку політичну рекламу з порушенням законодавства, будуть складені відповідні адмінматеріали.

Слід зазначити, раніше штаб кандидата в президенти Петра Порошенка випустив білборди, на яких він зображений разом з президентом Росії Володимиром Путіним. При цьому, українське законодавство забороняє використовувати у рекламі зображення фізичних осіб без їхньої письмової згоди, а в передвиборчій агітації – осіб, які не є громадянами України.

Сумнівна реклама викликала суперечки серед користувачів соцмереж, зокрема, й серед прихильників президента. Дехто висловлював думку, що дана реклама – нібито результат чорного піару, спрямованого проти Порошенка. Проте Петро Олексійович під час прес-конференції, яка відбулася замість дебатів 14 квітня у конференц-залі НСК “Олімпійський” на запитання журналіста відповів, що не відрікається від цієї реклами. Тим часом плакати з білбордів зняли.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...