Штучний інтелект передбачив кінцівку “Гри престолів”

86

Програмісти з Мюнхенського технічного університету створили спеціальний алгоритм, який навчився пророкувати закінчення популярного серіалу “Гра престолів”.

За допомогою розробки можна вирахувати, хто з героїв помре, а хто залишиться живим до кінця сезону, пише The Verge.

На думку комп’ютерної програми, загинуть усі, крім самої Матері Драконів Дейенеріс Таргаріен, з невеликою ймовірністю смерті в 0,9%. Першим буде Сір Бронн Чорноводий з ймовірністю 93,5%.

Команда дослідників використала методи, які застосовують в аналізі медичних і страхових даних. Страхові компанії видобувають статистичні дані про тривалість життя кожного застрахованого. Потім алгоритм обробляє їх і передбачає, скільки проживе людина, а страхова компанія оцінює ризики.

У реальному житті прогноз будують на основі інформації про те, який спосіб життя веде особа, чи займається спортом, чи є сім’я або високооплачувана робота. Але в “Грі престолів” враховували інше: до якого дому належить той чи інший персонаж, чи перебуває він у шлюбі, і хто є його союзником.

Незважаючи на прогнози істинну кінцівку знають лише творці серіалу, актори і сам Джордж Мартін. Чи правий виявиться алгоритм, дізнаємося в травні, коли відбудеться вихід заключної серії.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...