“Арсенал” і “Челсі” отримають мізерні квоти на квитки у фіналі Ліги Європи

215

Вже відомо, фіналістами Ліги чемпіонів стали “Ліверпуль” і “Тоттенхем Хотспур”. Ліги Європи -“Челсі” і “Арсенал”. Таким чином вперше з середини 1950-х років в фіналах європейських кубків стали представники однієї країни. Цей престижно з точки зору національного чемпіонату і, здається, незручно для фанатів. Про це із посиланням на BBC передає Укрінформ.

Справа у тому, що фіналісти Ліги Європи-2018/19 англійські клуби “Челсі” та “Арсенал” на свій поєдинок 29 травня отримають від УЄФА мізерні квоти на квитки для своїх уболівальників.

Як інформує видання, Олімпійський стадіон в Баку, де проходитиме фінал Ліги Європи-2018/19, вміщує 68700 глядачів. Клуби отримають лише по 5800 доступних квитків вартістю від 26 до 121 фунта для фанатів “Арсеналу” і вартістю від 17 до 95 фунтів для уболівальників “Челсі”.

За інформацією Guardian, лише в одного “Арсеналу” 45 тис. власників абонементів на всі матчі сезону і 180 тис. членів фан-клубів.

37 тис. квитків УЄФА запустила у вільний продаж у січні-березні 2019 року, а решта були розподілені серед організаторів, футбольних федерацій, комерційних партнерів УЄФА, коментаторів і в рамках корпоративної гостинності. У підсумку квитки можна знайти на сайтах перекупників практично в будь-якій країні Європи, а їх вартість складає від 400 до 2500 фунтів.

“Арсенал” і “Челсі” мають намір звернутися в УЄФА за додатковими квотами.

Нагадаємо, “Арсенал” і “Челсі” зіграють 29 травня на Олімпійському стадіоні в Баку; “Ліверпуль” і “Тоттенхем” – 1 червня на мадридському стадіоні “Ванда Метрополітан”.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...