Українські школярі вибороли 14 медалей на IT-конкурсі в Румунії

0 52

Команда українських школярів привезла 14 медалей з міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів INFOMATRIX-2019, що проходив у столиці Румунії – Бухаресті.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки, передає Укрінформ.

Зокрема, українська команда, до складу якої увійшли 15 школярів та учнів закладів профосвіти, виборола 3 золоті, 4 срібні та 7 бронзових медалей.

У межах конкурсу учасники демонстрували результати практичних проектів у галузі інформатики та інформаційних технологій. Змагання проходили у кількох номінаціях. Серед них – програмування, апаратне управління, комп’ютерне мистецтво, короткометражний фільм та робототехніка.

За результатами змагань учасники української команди посіли такі призові місця:

Категорія “Апаратне управління”:

Сергій Лисін, учень 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ “Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського” м. Києва, проект “Автономний робот-помічник із голосовим керуванням” (золота медаль); 

Олег Бєлоус, учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею, проект “SmartPlantGrowing” (срібна медаль);

Матвій Чепур, учень 8 класу Середньої загальноосвітньої школи № 97, проект “Plotter” (бронзова медаль).

Категорія “Короткометражний фільм”:

Олександр Федоров, учень 11 класу Житомирської загальноосвітньої школи № 17, проект “Page of my life” (золота медаль);

Олексій Бобро, курсант Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, слухач Київської Малої академії наук, проект “Розмальований” (бронзова медаль);

Максим Дятлов, учень Маріупольського вищого металургійного професійного училища, проект “Нездійснена мрія” (бронзова медаль).

Категорія “Комп’ютерне мистецтво”:

Світлана Новицька, учениця 9 класу Житомирської загальноосвітньої школи № 17, проект “Визволення Енверії” (золота медаль); Софія Кириллова, учениця 9 класу Одеської загальноосвітньої школи № 65, проект “Залежність від гаджетів” (срібна медаль);

Марина Золотарьова, учениця 10 класу Одеської загальноосвітньої школи № 65, проект “Анатомія кохання” (бронзова медаль);

Маргарита Кривда, учениця 9 класу Одеської спеціалізованої школи № 40, проект “Зелена легенда кохання” (бронзова медаль).

Категорія “Програмування”:

Леонтій Мойсеєнко, курсант Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, слухач Київської Малої академії наук, проект “Virtual Platform “Renewable Energy Systems” (срібна медаль);

Артем Пазич, учень 10 класу Житомирського міського ліцею при Житомирському державному технологічному університеті, проект “Дослідження згорткової нейронної мережі для розпізнавання рукописних цифр” (срібна медаль);

Данило Дунаєнко, учень 10 класу Одеської загальноосвітньої школи № 65, проект “Пошук колориметричних барицентрів” (бронзова медаль).

Категорія “Робототехніка – Drone race”:

Павло Грицюк, курсант Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, слухач Київської Малої академії наук, проект “DRONE-1” (бронзова медаль).

Загалом у конкурсі взяли участь 785 учасників з 36 країн світу.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...