“Джеймса Бонда” знімають без сценарію

199

25-й, ще не названий фільм про англійського секретного агента Джеймса Бонда почали знімати 28 квітня. Але стрічка досі не має готового сценарію.

На знімальному майданчику 25-го “Бонда” текст сценарію продовжують дописувати режисер Кері Фукунага, сценаристка Фібі Воллер-Брідж і виконавець головної ролі Деніел Крейг. Про це повідомляє британське видання Daily Mail із посиланням на джерела, близькі до виробництва.

Фібі Воллер-Брідж переписує переписане. Кері пише. Деніел пише. Знімальна група вважає, що працює над добре відполірованим безладом. Вони мають начерк сюжету, а діалоги пишуть в останню хвилину“, – каже інсайдер.

Окрім Деніела Крейга, у фільмі грають Рамі Малек, Рейф Файнз та Джеффрі Райт. Знімальний процес пройде у Великій Британії, Норвегії, Італії та на Ямайці.

Джеймс Бонд залишив активну службу. Живе на Ямайці. Його давній друг, офіцер ЦРУ Фелікс Лейтер звертається по допомогу. Просить урятувати викраденого вченого. Під час місії Бонд виходить на слід лиходія, озброєного небезпечною новою технологією, за сюжетом.

Прем’єра стрічки запланована на 8 квітня 2020 року.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...