Сергій Міхалок випустив кліп на пісню “Коали”

203

Білоруський музикант, лідер гурту Brutto Сергій Міхалок випустив кліп на пісню “Коали”. Це четвертий сингл із альбому Drezden – дебютної роботи однойменного сольного електронного проекту Міхалка.

Про це пише Gazeta.ua.

Drezden не змінює собі: як і в попередніх роботах колективу, у відео повно міркувань і алегорій, які розгадувати глядачам доведеться самостійно“, – йдеться в описі кліпу.

Для мене “Коали” – це роздуми про ймовірну можливість людини забезпечити собі нескінченне життя за допомогою технологій в еру тотального космічного та цифрового прогресу, – каже режисерка Кароліна Полякова. – Коли життя не обмежене часом, до нього виробляється толерантність, закінчуються враження, затихає музика в голові, тому що все вже прослухано й давно побачено. Герой – літня людина поза часом, яка народилася у другій половині XX століття, вирушає за порцією задоволення від минулого, набором зачіпок за життя з його запахами й сюжетами. За правилами системи його нового нескінченного життя, дозволено витрачати обмежений час на зв’язки з минулим. Під час чергової подорожі механізм дав збій і запустилася дефрагментація диска з минулим, де спалахами спогадів сяє безтурботність, любов і життя. Однак у цього відео може бути й альтернативна історія. Яка – вирішувати вам“.

Перший студійний альбом проекту Drezden вийшов у серпні 2018-го. Складається з 11 композицій.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...