У Києві почали застосовувати миючі засоби для миття дорожнього покриття

390

Столичні комунальники почали використовувати нову автомобільну спецтехніку, за допомогою якої миють дорожнє покриття Києва миючими засобами, повідомили в Київській міській державній адміністрації.

“Як інформували в КК “Київавтодор”, у кінці минулого року корпорація закупила для дорожньо-експлуатаційних підприємств 3 нові багатофункціональні машини “FordTrucks” з установками “Rasco”, які в зимовий період вже використовувалися дорожниками для розподілу рідких хлоридів, а навесні і влітку – як поливомийні машини”, – сказано в повідомленні на сайті мерії у вівторок.

У КМДА наголосили, що однією з “родзинок” нових машин є можливість виконання миття вулиць із застосуванням миючих засобів.

“Таке генеральне прибирання доцільно виконувати, перш за все, після зимового періоду, оскільки миючі засоби активно видаляють забруднення, зокрема, масляні, жирові і графітові, кіптяву, наліт від вихлопних газів і залишки хлоридів”, – зазначили столичні чиновники.

Також наголошується, що днями дорожники провели тестові “заїзди” і вже розроблений графік робіт з миття за допомогою миючих засобів на основних магістралях центральної частини міста.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...