Ірина Геращенко звільняється із “мінської групи”

76

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко написала заяву про звільнення з посади уповноваженого президента України з мирного врегулювання та представника України в гуманітарній підгрупі в Мінську. Про це передає кореспондент РБК-Україна.

“Зараз йдуть дебати про перезавантаження мінських груп. Я хочу проінформувати вас, що я сьогодні написала заяву як уповноважений президента Петра Порошенка з мирного врегулювання ситуації на Донбасі і представник України в гуманітарній підгрупі з проханням звільнити мене від цих посад. Я подякувала президенту Порошенку за цю високу честь працювати в його команді”, – заявила Геращенко.

При цьому вона запевнила, що буде допомагати новій владі сприяти вирішенню тих питань, які будуть стояти в форматі мінських груп.

“Ми залишаємося відкритими для нової влади для того, щоб сприяти вирішенню тих питань, які будуть стояти в форматі мінських груп. Але очевидно, що повинно відбутися перезавантаження”, – додала вона.

Нагадаємо, Ірина Геращенко була призначена указом президента України Петра Порошенка уповноваженим президентаУкраїни щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі 17 червня 2014 року.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100