По Україні завтра пройдуть акції “Хто замовив Катю Гандзюк?”

135

Акції у 40 містах України розпочнуться одночасно о 12:00

По Україні 18 травня о 12:00 в усіх областях України, вісьмох столицях Європи і Канаді відбудеться масштабна загальнонаціональна акція “Україна питає: хто замовив Катю Гандзюк?”. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Facebook ініціативи.

Зокрема, акції пройдуть у Києві, Білій Церкві, Ірпіні, Обухові, Винниці, Луцьку, Дніпрі, Костянтинівці, Торецьку, Краматорську, Малині, Ужгороді, Запоріжжі, Бердянську, Івано-Франківську, Кропивницькому, Сєвєродонецьку, Львові, Новояворівську, Одесі, Полтаві, Кременчуці, Рівному, Дубно, Сумах, Тернополі, Харкові, Херсоні, Черкасах, Чернівцях та Чернігові.

Акції у 40 містах України розпочнуться одночасно о 12:00 “хвилиною мовчання” за жертвами геноциду кримськотатарського народу. Після хвилини мовчання учасники заходу проголосять вимоги до нової влади України та запалять фаєри.

Всеукраїнська акція та події в регіонах організовані ініціативою друзів та близьких Катерини – “Хто замовив Катю Гандзюк?” у партнерстві з громадськими організаціями, рухами та об’єднаннями і просто з небайдужими людьми.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...