Луценко відреагував на повернення Портнова

141

Генеральний прокурор України Юрій Луценко відреагував на повернення в Україну колишнього заступника глави Адміністрації екс-президента України Віктора Януковича Андрія Портнова.

У коментарях під постом у Facebook зі зверненням до нього виконавчого директора Українського інституту майбутнього Віктора Андрусіва, Луценко запитав, чи має хтось докази, що Портнов вчинив злочин.

Андрусів, зокрема, звинуватив Генпрокурора у бездіяльності, завдяки чому, на його думку, Портнов спокійно повернувся в Україну після 5 років перебування за кордоном.

“Юрію Луценку, я правильно розумію, що ви все ще на посаді Генерального прокурора? І саме за вашої бездіяльності сьогодні прилетів Портнов і пішов вільно гуляти?”, – зазначив Андрусів.

У коментарях до цього посту Генпрокурор відповів так:

“А у вас є докази про скоєний ним (Портновим – ред.) злочин?”.

Андрусів, у свою чергу, заявив, що Портнова, щонайменше, можна було би викликати на допит.

“Нормально було б, аби Портнова допитали навіть на основі наявної інформації щодо його причетності до законів 16 січня, які привели до ескалації і перших смертей”, – написав він.

Як повідомлялося раніше, колишній заступник глави Адміністрації екс-президента України Віктора Януковича Андрій Портнов написав у Тelegram, що повернувся в Україну після 5 років перебування за кордоном.

Нагадаємо, Портнов був заступником глави АП за президентства Януковича, потім утік до Росії. Його звинувачують у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...