Класику світового кіно покажуть на великих екранах мовою оригіналу

161

Класику світового кіно мовою оригіналу демонструватимуть в українських кінотеатрах. Cерію показів організовують мережа “Планета Кіно” та дистриб’ютор KyivMusicFilm.

Першим стане показ відреставрованого фільму режисера Роберта Земекіса “Форрест Гамп” 1994 року, повідомляє Gazeta.ua.

“Форрест Гамп” — захоплива історія про людину, в якій живе дуже багато особистостей. Фантастичним чином він перетворюється у відомого футболіста, героя війни, успішного бізнесмена. Кожен день він постає в новому образі, які об’єднує одне — доброзичливість та веселість. IQ Форреста нижче норми, з нього знущаються у школі, в нього немає друзів, а містяни сприймають його як міського божевільного. Всупереч тому, що люди передрікали Форресту нещасливе майбутнє, йому вдається втілити свою американську мрію в життя. Він знайомиться з президентом, несвідомо стає трендсетером світу поп-культури, впливає на політичне та дипломатичне життя країни. Попри свої особливості, Форрест доводить усьому світу, що не володіючи гострим розумом, можна мати щось більше — добре серце, любов та чесність. Здатність дивитися на дорослий світ очима дитини допомогла йому зберегти моральний компас правильним, навіть у найскладніші моменти”, – йдеться в синопсисі на офіційній сторінці події у Facebook.

Подивитися “Форреста Гампа” можна буде в мережі “Планета Кіно” в Києві, Харкові, Львові, Одесі та Сумах із 30 травня до 5 червня.

Це вперше класика кіно доступна для легального перегляду в українських кінотеатрах на регулярній основі в якості, якої вона заслуговує“, – каже співзасновник KyivMusicFilm Кирило Марікуца.

Упродовж наступних трьох місяців також покажуть “Сніданок у Тіффані” та “Красу по-американськи”.

Фільми будуть демонструватися англійською з українськими субтитрами.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...