На Майдані Незалежності в Києві відбулася акція на підтримку 24 військовополонених українських моряків (фото)

206

На Майдані Незалежності у Києві відбулась акція на підтримку 24 військовополонених українських моряків, яких рівно півроку тому захопили російські силовики.

Як передає кореспондент УНІАН, організаторами заходу стали партії «Демократична сокира», «Сила людей» та «Українська галицька партія».

Разом з тим представники партій наголосили, що акція не має політичного характеру, а ставить за мету нагадати суспільству і владі про бранців Кремля, а також морально підтримати моряків.

Під час вступної промови було сказано, що за півроку в країні відбулося багато подій, тому громадяни могли забути про моряків, але вони мають пам’ятати про них і не кидати напризволяще.

Спікери наголошували, що звільнення бранців є справою кожного українця, тому необхідно захищати їх у судах, нагадувати про це міжнародній спільноті і зберігати їхні імена у пам’яті.

Учасники акції тримали в руках плакати з написами: «Згадай про моряків! Звільни моряків, звільни море» і «Згадай про моряків. Клітка не зламає морського вовка!», а також паперові кораблики.

Організатори нагадали, що у Гаазі сьогодні Міжнародний трибунал ООН з морського права має оприлюднити рішення про застосування тимчасових заходів у справі за позовом України до РФ щодо захоплення моряків. Тимчасові заходи полягають у негайному звільненні Росією 24-х українських моряків та поверненні їх додому.

Наприкінці акції учасники вголос назвали імена і прізвища кожного із 24-х моряків.

Захід у Києві відбувся у рамках всеукраїнської акції «Згадай про моряків. Півроку у полоні».

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...