Рада прийняла закон про держпідтримку скаутської організації “Пласт”

148

За відповідний законопроект проголосували 228 народних депутатів

Верховна рада 30 травня прийняла за основу і в цілому з техніко-юридичними правками законопроект №10184 “Про державне визнання і підтримку “Пласту” – Національної скаутської організації України”. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

За законопроект проголосували 228 народних депутатів.

У пояснювальній записці до документа йдеться, що державна підтримка “Пласту” призведе до більш динамічному розвитку організації в Україні і світі, формування десятків і сотень тисяч ціннісно-орієнтованих українських громадян-патріотів, буде сприяти поліпшенню соціально-економічного становища в Україні.

Ккаждый юнак і дівчина, підготовлені в “Пласті”, ще до досягнення 18-річчя володіють набором компетенцій, які дозволяють керувати відділом або департаментом, планувати і реалізовувати ефективні рішення тощо. Тобто саме тими компетенціями, яких так не вистачає для політичного та економічного розвитку України”, – сказано в пояснювальній записці.

Метою закону є врегулювання відносин центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з “Пластом”, посилення громадянської освіти та національно-патріотичного виховання молоді”.

Додамо, що закон про Пласт вносить ряд змін в закон України “Про культуру” та ЗУ “ПРО позашкільну освіту”.

Нагадаємо, сьогодні Верховна рада України прийняла за основу в першому читанні законопроект №10181 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військового обов’язку та проходження військової служби)”. За документ після ряду невдалих спроб проголосував 231 парламентарій

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...