У столичному Гідропарку стартують фестивалі, спортивні і видовищні заходи

543

Події триватимуть протягом червня − грудня цього року

Для організації вільного часу киянам літнього віку розпорядженням КМДА № 1024 підтримано ініціативу щодо проведення культурно-просвітницьких, спортивних і видовищних заходів у Парку культури та відпочинку “Гідропарк” (острів Передмістна Слобідка, 2), інформує  Depo.Київ.

Для нас є неабияк важливим створити комфортні умови для усіх киян – до чого ми і докладаємо максимум зусиль. Необхідно брати до уваги потреби усього населення, адже ми є частиною великого міста: міста, з якого все починається і яке змушує дихати на повну усю країну”, – зазначила директор Департаменту культури Діана Попова.

Організатори мають подбати про благоустрій території, встановлення туалетних модульних кабін, у тому числі пристосованих для осіб з інвалідністю, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів тощо.

Перелік культурно-просвітницьких, спортивних та видовищних заходів у Парку культури та відпочинку “Гідропарк”

Дата проведенняНайменування заходу
1−28 червня“A RED SUMMER GRANTED FEST”Щастя бути дитиноюВеселі каруселіКиївський каштанОстрівPark festivalТи маєш це почутиЯк тебе не любити, Києве мій
6−28 липня“ЗОЛОТЕ ЛІТЕЧКО”КУПАЛАСпорт – ти мир!Червневі дельфіниМакове полеFest ПовітроплавцівЖара
3−31 серпня“ЖНИВА”ПозитивКиїв – скорить твоє серцеРодинні цінностіWater sportБабусин хороводОнучки на припічкуУкраїна назавжди!
1−27 вересня“ОСІНЬ МИЛА, ОСІНЬ КРАСНА”ШколярикЗОЖ для всіхГрибок-теремокА в клюбі будуть танці!Citius, Altius, Fortius!
7−27 жовтня“ЗОЛОТА ОСІНЬ”Музичні витребеньки!ПОКРОВАбагряні фарби осеніКІНОФЕСТ
4−24 листопада 
 
ФЕСТИВАЛЬ – ПАРКТанцюють усі!Народні гулянняЕКО-FESTФОНД “Діабетик”
7−31 грудняЗИМОВІ ЗАБАВИ ЗУСТРІЧАЙ!Спортивний МорозецьСвятий Миколай, до нас завітай!Католицьке РіздвоHappy New Year – FEST
Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...