Зеленський розкрив домовленості з олігархами

136

Президент вже провів зустрічі з трьома олігархами

Президент України Володимир Зеленський за місяць на посаді провів зустрічі з олігархами Рінатом Ахметовим, Віктором Пінчуком, Ігорем Коломойським. Про це він сказав на зустрічі з представниками бізнесу у Києві, передає кореспондент РБК-Україна.

Як зазначив Зеленський, ці представники великого бізнесу вже взяли на себе відповідальність за вирішення конкретних питань. “З іншими я ще не зустрівся, десь ховаються”, – сказав він.

За його словами, “пан Пінчук забезпечить зараз же  квартирами 24 родини наших полонених моряків. І далі буде опікуватись проблемами соціальної допомоги всіх військовослужбовців. Це наша домовленість”.

З паном Рінатом Ахметовим ми не лише дійшли згоди  щодо відміни формули Ротердам+ , але й домовленості, що він буде вкладати гроші у медицину та інвестувати у дороги та інфраструктуру Донбасу. Перший результат ви вже бачили. Це 200 швидких для міських та сільських лікарень по всій Україні“, – заявив Зеленський.

Крім того, за словами президента, “Коломойський буде вкладати дуже великі гроші в інфраструктуру Донбасу, але він про це ще не знає”.

Натомість не їм, не вам я не пропоную жодні преференції“, – заявив Зеленський

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...