Роман Коваль: Україна сьогодні в небезпеці і ми зробимо все, щоб її захистити!

297

Кандидат у народні депутати по 152 виборчому округу Коваль Роман Ярославович, віком 56 років, народився на Хмельниччині у сім’ї селян.

За словами пана Романа, його батьки фактично все життя пропрацювали на полі, займаючись нелегкою селянською працею. Після школи вчився у Кременецькому медичному училищі, яке закінчив з відзнакою. Надалі проходив військову службу у спецпідрозділі морської піхоти ВМФ Радянського Союзу.

Звільнившись з армії, навчався у Тернопільському медінституті, після закінчення якого,  в 1991 році був направлений працювати на Рівненщину. На медичній ниві пройшов шлях від звичайного лікаря- травматолога до старшого ординатора відділення, провівши успішні операції понад 6 тисячам пацієнтів.

З самого початку політичних змагань за встановлення суверенітету нашої держави  був учасником історичного руху, який в 1991 році призвів до проголошення української Незалежності. Брав активну  участь у  революційних перипетіях першого Майдану 2004 року, а також Революції Гідності 2014 –го.

Патріотична життєва позиція не залишила його осторонь і від подій , які розгорнулися з початком військової агресії Росії у 2014 році  на сході України. У цей період Роман Ярославович разом з побратимами  організував  відправку на Донбас одного з перших добровольчих батальйонів, який став у момент дезорганізації напіврозваленої української армії частиною оплоту і захисту від наступу сил сепаратистів.  У складі цього бойового підрозділу брав безпосередню участь у бойових діях протягом чотирьох років.

Зараз , враховуючи, що значна група колишніх військових побратимів Романа Коваля вирішила балотуватися до Верховної Ради, вирішив приєднатися до їхньої команди.

За його словами, сьогодні Україна потребує справжніх змін. Псевдореформи останніх років призвели до того, що зараз наша країна втратила велику частину свого безцінного людського капіталу, своїх найактивніших громадян, які продовжують  шаленими темпами виїжджати за кордон у пошуках кращої долі. На межі краху опинилася і сама наша держава. Воєнний конфлікт на Сході, який буде тягнутися ще не один рік, безлад  усередині нашої країни, спонукає людей, загартованих війною і мають практичний досвід захисту державності, йти у Верховну Раду, аби у найвищому законодавчому органі боронити суверенітет України , не допускаючи проросійського реваншу. Разом з цими людьми я збираюся, у разі обрання до парламенту зробити все для наведення порядку в нашій країні і досягнення якнайшвидшого миру на Сході .

«Думаю, що зі своїми побратимами ми зможемо чимало позитивного зробити для людей і в цілому для України»

– пояснює мотиви до участі у виборах до ВР Роман Коваль.

«Зокрема зі своїми однодумцями ми наполягаємо на забезпечення гарантованого соціального пакету від держави для  добровольців, що стали на захист України, але з певних причин не увійшли до лав ЗСУ чи правоохоронних органів. Сьогодні , завдяки нашим зусиллям, рішення про надання такого соціального пакету прийняла Рівненська обласна Рада. Тому вже зараз колишні добровольці з Рівненщини можуть користуватися тими ж пільгами, що й всі учасники бойових дій. Це є наша маленька перемога у відстоювання прав добровольців! Але її треба поширити на таких самих хлопців з усієї України. Над розв’язанням таких і багатьох інших болючих проблем, які роками не вирішувалися я і збираюсь  працювати у Верховній Раді», – розповів кандидат.

«Балотуючись по 152 виборчому округу у м. Рівне я безумовно збираюсь докласти максимуму зусиль для вирішення найгостріших проблем рідної мені Рівненщини. Зокрема питання видобутку бурштину, який при правильному правовому урегулюванні може стати великою статтею  державних прибутків. До цього часу наше вище керівництво робило так, щоб на цьому збагачувалися воно і мафіозні структури, які контролюють нелегальний видобуток цього напівдорогоцінного каменю. Я разом зі своїми однодумцями маю чітке бачення , як зробити так, щоб з цього мали користь населення, яке там проживає і сама держава. Другою , не менш болючою проблемою як на загальному, так і на нашому місцевому рівні є незаконне вирубування лісів, яке набуває вже просто таки варварського розмаху. Знаю , як можна швидко і ефективно припинити це розграбування нашого природного багатства, яке на очах погіршує і так не найкращий стан нашої екології.

Збираюся також максимально протидіяти планам грабіжницьким планам неврегульованого розпродажу землі, після якого люди , які на ній працюють, стануть в своїх селах фактично батраками.

Звичайно, буду активно займатися питаннями, спрямованими на створення робочих місць і подолання масового безробіття , підтримуючи ініціативи , які сприятимуть інвестиційному клімату в країні і на місцях, полегшенню умов ведення малого і середнього бізнесу.

Займаюсь і планую продовжити у найвищому законодавчому органі активною боротьбою з корупцією. Вважаю її подолання одним з наріжних каменів розвитку нашої держави без якого не може бути майбутнього успіху України.

Разом з командою своїх побратимів, з якими йдемо до парламенту , ми розуміємо всю відповідальність, яка лягає на нас перед Україною і людьми, які нас обирають. Вся система партократії, олігархократії і режиму внутрішньої окупації, яка панує 27 років в Україні, буде вести війну з нами. Брудні технології, брехня, підкуп і залякування будуть використані в повному об’ємі.

Але ми не боїмося! Як не побоялися взяти на себе відповідальність під час Майдану і в ході російсько-української війни. Сьогодні Україна в небезпеці! Тому ми готові її захистити  і на найвищому політичному рівні», – наголосив Роман Коваль.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...