Валентин Манько: Оберіть не міфічні обіцянки, а відомих реальними, корисними для людей справами!

198

За два тижні до  парламентських виборів, все більше людей  запитують себе : “За кого   голосувати і  хто справді стане захистом для простих українців у Верховній Раді?”

В часи передвиборчих перегонів дуже важко розібратися і правильно зорієнтуватися у десятках програм тих, хто “йде у владу”. Презентовані плани кандидатів кращі один від одної. Дебати, реклама, ефіри – все йде на те, щоб зібрати симпатії виборців, яким  складно не обрати чергового обіцяльника, який після обрання і думати забуде про  потреби людей, які за нього голосували.

З депутатами, які відпрацювали п’ятирічний  термін в підзвітному окрузі і нічим хорошим там не запам’яталися, все зрозуміло. А як бути з новими кандидатами на виборах у Раду?

На думку громадського діяча, лідера Єдиного союзу патріотів України (ЄСПУ) Валентина Манька, який балотується у парламент по 39 виборчому округу, критерії для вибору, насправді, досить прості. По перше, важливо, щоб людину яку обирають,  добре знали ті, які за нього прийдуть голосувати. Тим самим оцінюючи всі його добрі справи, життєві здобутки, знання і досвід.

Право на довіру у виборців  має і той , чия доля довела його патріотизм і любов до малої Батьківщини. І не на словах , а реальним внеском у поліпшення життя громади.

«Дивлюся на кандидатів, які зараз балотуються до ВР, кандидатів що були при владі останні 5-10 років і диву даюся, з того як вони обіцяють все змінити й покращити життя…Що вам заважало це робити коли ви були при владі?

Друзі от тому і йду до ВР, щоби закрити їм роти і змусити владу працювати на нас, на Україну і зробити реальні речі для нашого округу! Докладу зі своєю командою максимум зусиль, щоби наш округ був прикладом для всієї України!», – запевняє Валентин Миколайович.

«Я самовисуванець і нічого не винен партії чі олігарху.Я йду в Раду, тому що хочу допомогти людям на моєму рідному окрузі, бо я там також живу і знаю як це зробити», – пояснює він свою позицію.

А реальних речей для свого округу та й  поза його межами  на рахунку у Валентина Манька зібралося  чимало.

І в першу чергу – це турбота про стан доріг рідного краю , ремонт яких Манько , будучи успішним фермером, самостійно фінансував ще задовго до того, як прийняв рішення балотуватися в парламент. «Адже я тут народився, живу і працюю», – пояснює кандидат.

Лише з початку літа він організував ремонт дороги по вул. Поштовій у селищі Чаплине Васильківського району, розпочав  і невдовзі завершить благоустрій автодороги в с.Романки Покровського району. А в селищах Іванівка і Олександрівка Межового району, вулиці якого споконвіку були грунтовими дорогами, завдякки Валентину Миколайовичу, нарешті дочекалися твердого покриття, на що  пішло понад 300 тон відвального гранду.

Райпільський старостинський округ, який потерпав від браку сміттєвих контейнерів отримав за його сприяння цілих 20 одиниць цього життєво необхідного приладдя, а для жителів  с. Журавлинка він знайшов кошти на облаштування довгочікуваного полігону побутових відходів.

Не оминув своєю увагою Валентин Манько і потреби людей у цивілізованому відпочинку. Зокрема, у Петропавліці він разом зі своєю командою забезпечив благоустрій центрального пляжу, збудувавши цілий відпочинковий комплекс з навісами,бесідками, столами, волейбольним полем, спортивним і дитячим майданчиком.

А жителі села Дмитрівка Петропавлівського р-ну завдяки його внеску в 100 тисяч гривень вже в недалекому майбутньому ходитимуть освітленими вулицями.

Знаючи правову незахищеність і відсутність достатніх коштів у людей на юридичні послуги, команда кандидата  організувала також виїздні консультаційні сесії у декількох населених пунктах, зокрема у Петропавлівці, під час яких усі бажаючі могли отримати безоплатну юридичну допомогу.

Серед добрих справ кандидата і почищений колодязь по вул. Східній у с Чаплиному. Комусь це здасться дрібницею, але якщо ви запитаєте у чаплинців, які не завжди мають технічну воду, а питну змушені купувати за столичними цінами, вам скажуть, що цей колодязь для них – неабияка вартість.

Серед таких же «дрібниць» і відновлення за сприяння Манька маршрутного рейсу Павлоград – Покровське через Великоолександрівку ,Воскресеніку, Васильківку, Григорівку і Романки, скасованого його власниками у минулому році з огляду на невигідність. Про людей тоді звичайно ж ніхто не подумав. Довелося подумати Валентину Миколайовичу…

Не забув він і про спортивіні потреби мешканців округу, забезпечивши спортивною формою райпільську шкільну та чаплинську сільську  футбольні команди, А ще організував зведення великого спортмайданчика  у центрі Преображенського.

Перелік «реальних речей» Валентина Манька неважко продовжити, та головний висновокк в тому , що у нього , як у справжнього чоловіка і голови чудової, міцної сім’ї дуже розвинене почуття особистої відповідальності за долі всіх, хто його оточує. І звичайно ж за майбутнє країни та своїх земляків.

Тому для виборця правильний вибір зробити буде й справді нескладно. Якщо голосуватиме не за порожні обіцянки, а за реальні справи.

Як часто каже Валентин Миколайович :«Голосуй за своїх!». Але не тільки за місцем проживання чи народження, а й за здатністю надати своїм  справжню опіку, захист і турботу.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...