Гендерний дисбаланс у британському бізнесі

83

 Financial Times пише, що роль жінок у світі британського бізнесу є недостатньою. Газета публікує дослідження Школи менеджменту університету Cranfield, яке відзначає зниження, порівняно з минулим роком, кількості жінок на керівних посадах у сотні найбільших за ринковою капіталізацією компаній на Лондонській фондовій біржі.

“Жінки менше часу залишаються у радах директорів. У середньому для жінок це 3,3 роки, тобто у два рази менше, ніж у чоловіків. Окрім того, вони мають менше шансів бути призначеними на вищі посади”, – йдеться у дослідженні.

Існують підозри, щоб багато британських компаній потиху саботують вимогу британського уряду довести кількість жінок у радах директорів до 30%.

“Оскільки термін перебування жінок у радах директорів є відносно коротким, то постає питання: вони самі не хочуть там бути, чи їх просто змушують піти? Слід вживати негайних заходів, щоб призначення жінок у ради директорів не було суто символічним жестом, а реальним визнанням їхніх заслуг”, – пише Financial Times.

Загалом же із 100 найбільших компаній Лондонської біржі, лише 48 мають 30% чи більше жінок у своїх радах директорів, зазначає газета.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...