Непопулярні шлюби?

0 66

Ставлення до інституту шлюбу в світі загалом зазнає суттєвих змін, що і відображає статистика. Британська газета Telegraph публікує свіже дослідження Організації економічного співробітництва та розвитку, що об’єднує 35 країни світу з відносно високими доходами громадян.

На рекордно низькому рівні є кількість шлюбів у Англії та Уельсі. У 1970 році їх було 415 000, тоді як у 2015 – лише 239 000. Крім того, британці, якщо і одружуються, то значно пізніше. Сьогодні середній вік людей, які одружуються, становить 37 років для чоловіків і 35 років для жінок.

Радикально знизилася і кількість шлюбів серед молодих людей до 20 років: мінус 56% для хлопців і мінус 66% для дівчат.

Із загальної кількості одружених, лише 26% брали шлюб у церкві. У 1980 році половина усіх шлюбів відбувалися у церквах. Що ж стосується одностатневих шлюбів, то їх кількість у Англії та Уельсі є мізерною – усього 2,6%.

Подібною є статистика шлюбів у Америці та Північній Європі. Із 1995 року кількість одружень зросла тільки у Ірландії, Швеції, Угорщині, Словаччині, Латвії та Литві.

Серед усіх членів організації найвищий рівень одружень реєструється у Китаї, Росії та Туреччині.

В Азії ставлення до шлюбу поки що не зазнало радикальних змін. Скажімо, китаянки, які не одружилися до 27 років, вважаються “нікому не потрібними”, пише Telegraph.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...
bigmir)net TOP 100