Зеленський підтвердив плани забрати у Кличка повноваження глави КМДА

111

Кличко дізнався про плани від самого Зеленського

Президент України Володимир Зеленський планує розділити повноваження мера Києва та голови Київської міської державної адміністрації та призначити на посаду голови КМДА свою людину. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у відео-зверненні, розміщеному у Facebook.

Кличко повідомив, що зустріч із Зеленським відбулася 10 липня увечері. “Президент підтвердив-таки поділ, щоб була КМДА, його вертикаль, і що він збирається призначити туди свою людину”, – сказав мер.

Друзі! Щодо політичних процесів, що планують запустити в столиці. Розділенням повноважень обраного киянами мера і голови КМДА столицю позбавлять місцевого самоврядування. – Коли мер виконуватиме декоративну функцію, а містом управлятиме призначена згори людина, яку кияни не обирають і яка, відповідно, перед громадою не має жодних зобов‘язань. До таких методів, нагадаю, вдавався колись Янукович.

Posted by Віталій Кличко on Thursday, July 11, 2019

Як зазначив Кличко, розділенням повноважень обраного киянами мера і голови КМДА столицю позбавлять місцевого самоврядування.

“Коли мер виконуватиме декоративну функцію, а містом управлятиме призначена згори людина, яку кияни не обирають і яка, відповідно, перед громадою не має жодних зобов‘язань”, – сказав він.

Кличко нагадав, що до таких методів, вдавався колись екс-президент Віктор Янукович.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...