Депутат-мажоритарник має сидіти не в Раді, а на своєму окрузі, щоб бути поряд з виборцями, – Манько

260

Якщо українці вже обрали новий шлях, нового президента і почали змінювати країну з новими обличчями – саме цього вектору слід дотримуватись і надалі. Таку чітку позицію висловлює громадський діяч Валентин Манько.

“В мене питання до всіх, хто зараз балатується з колишньої влади: шо ви робили 5, 10, 20 років? Шо ви робили, що ви зараз знову комусь щось обіцяєте? Нас не треба було просити, ми самі робили, як громадська організація, як просто громадяни звичайні”, – говорить голова ГО “ЄСПУ” Валентин Манько.

Манько з командою громадської організації “Єдиний Союз Патріотів України” вже не перший рік вирішує проблеми селян та усіх, хто звертається по домогу по всій Україні. Особливу увагу приділяють рідним селам на Дніпропетрівщині, і не тільки Васильківського району, де вони народились і де живуть їхні сім’ї, а і решті прилеглих районів   “Він з нами на зв’язку, ми можемо до нього зателефонувати 24 години на добу. На будь-яке прохання нашу він відкликається”, – говорить Ірина Симоненко, жителька селища Васильківка.

“Він слова на вітер не кидає, якщо щось пообіцяв, то виконує”, – говорить Катерина Аленічева, жителька селища Васильківка.

“Якщо перед ним виникає проблема, то він буде над нею думати, поки він не вирішить її, з різних боків, з різних сторін, але доб’ється того, щоб її вирішить”, – говорить Людмила Карась, член Виконкому Чаплинської селищної ради.

Місцеві кажуть, в їхньому окрузі в народні депутати ще жодного разу не балотувався місцевий мешканець, якого б усі знали і якому б довіряли. За упевненням Валентина Манька, депутат-мажоритарник має сидіти не в Раді – а на своєму окрузі, щоб бути поряд зі своїми виборцями і допомагати їм у вирішенні проблем на місці. Current Time 1:35Duration 1:35

112.ua

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...