Кандидата в народні депутати від «Слуг…» Зеленського звинувачують у підробці документів

360

У виборчому окрузі № 152, майже напередодні виборів стався скандал, пов’язаний з кандидатом в депутати по мажоритарці від партії «Слуга народу». Його звинувачують в підробці документів.

 Справа до простоти банальна, але все одно тягне за собою велику купу неприємностей як для самого кандидата, так і для партії, яка за нього поручилася. В двох словах, як все відбувалося.

Сергій Янушевський, який був членом лічильної комісії під час президентських виборів, і був заявлений від партії Зеленського, під час  цих, парламентських перегонів, змінив свою думку і звернувся не до кандидата від «Слуг…», Олександра Ковальчука, а до іншого, більш знаного в окрузі лікаря та патріота, учасника АТО Романа Коваля.

Разом із командою Коваля він підготував всі свої документи та направив їх до виборчої комісії, з проханням зареєструвати його спостерігачем саме від Коваля.

Яке було здивування та обурення Сергія, коли йому відповіли відмовою, показуючи таку ж заяву, за його «власним підписом», але вже від «Слуги…» Ковальчука. Про цю підробку повідомили місцеву поліцію, яка розпочала розслідування за фактом підробки документів.

Виявилося, що команда Ковальчука просто використала документи Янушевського, які він подавав під час президентських перегонів.

Витяг з розслідування був направлений до ЦВК, як і вимога зняти Ковальчука з виборів за підробку документів.

Ось так, за такий вчинок пан Ковальчук може не тільки бути виключений з перегонів, але й відповісти перед законом за скоєний злочин.

До речі, це не поодинокий випадок з кандидатами від ЗЕ та «Слуг…», коли тих знімають з виборів за порушення діючого законодавства, чи то подвійне громадянство, чи то кримінальне минуле з непогашеною судимістю.  

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...