Андрій Юсов зберігає лідерство на 216-му окрузі в Києві – Фонд інноваційних проектів

118

Громадська спілка «Фонд інноваційних проектів» оприлюднила результати передвиборчого соціологічного опитування на 216-му виборчому окрузі в Києві.

Опитування проведене у період із 13 по 16 липня. Статистична похибка складає не більше 3,6%.

За його результатами, боротьба за місце у Верховній Раді розгорнеться між трьома кандидатами.

Лідером електоральних уподобань на 216-му окрузі є єдиний кандидат від демократичних сил Юсов Андрій. За нього б проголосували 23% серед тих, хто піде на вибори і визначився з кандидатом.

На другому місці – чинний депутат Київради Віталій Павлик – із 22,8% голосів. На третьому – кандидат від партії «Слуга народу» Леся Забуранна – за неї готові проголосувати 19,9% виборців.

Голова правління Фонду інноваційних проектів Сергій Дем׳янов зазначає, що на 216-му окрузі йде запекла боротьба між трьома основними кандидатами.

«У порівнянні з минулим нашим дослідженням, значною мірою збільшився рейтинг Павлика. Імовірно, до нього перетікла частина електорату від Супруненка, його давнього партнера – для киян це не новина. Але, у Павлика рейтинг може виявитись більшим, ніж демонструє соціологія – імовірно може спрацювати ефект “мереж Черновецького”, характерний для виборів в Києві. Цей ефект не завжди вдається адекватно виміряти соціологічним інструментом», – зазначає соціолог,

За його словами, слід також звернути увагу на відсоток тих, хто не визначився (14,6%), хто не збирається голосувати (9,7%), а також тих, хто виступає проти всіх кандидатів – (2,4%).

«Боротьба за голоси цих категорій виборців може мати вирішальне значення щодо кінцевих результатів виборів», – резюмує Дем׳янов.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...