Сміттєве оновлення: у Києві встановлюють контейнери нового формату

108

На вулицях столиці незабаром з’явиться понад 600 нових контейнерів для твердих побутових відходів. Вони замінять зношені та пошкоджені, пише “Вечірній Київ”

Про це інформує ПрАТ «Київспецтранс» у Facebook. 

– Гарні новини: також у рамках міського пілотного проекту з метою впровадження роздільного збору ТПВ підприємство придбало 120 контейнерів для збору пластику та скла. Наразі контейнери встановлюються в центральних районах Києва, – зазначають у Київспецтранс. 

Зібрану таким способом вторинну сировину доставлятимуть на сортувальну лінію й відправлятимуть далі на переробку.

У контейнер для збору скла можна викидати: цілі та биті скляні банки, віконне скло, пляшки з-під напоїв, ліків, косметики. Не можна викидати: порцеляну, кераміку, дзеркала, будь-які лампочки.

У контейнер для збору пластику можна викидати: пластикові пляшки та упаковку зі всіма цифрами, окрім 3 та 7, пакети з супермаркетів, плівку стрейч, бульбашкову та поліпропіленову плівку, одноразові стаканчики та контейнери. Дуже бажано задля економії місця попередньо зім’яти пляшки та зняти з них кришки. Не можна викидати:пляшки та упаковку з маркуванням цифрами 3 та 7, предмети, які містять папір або метал, сильно забруднені жиром предмети.

Якщо ви не можете визначити тип сміття – викидайте його у загальний контейнер.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...