Командування ООС назвало найгарячіший напрямок на Донбасі

167

Продовження обстрілів позицій ООС зафіксоване фактично на всіх ділянках

Командувач ООС Олександр Сирський заявив, що ситуація у районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі залишається контрольованою, однак бойовики активізувалися на південному напрямку. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на його інтерв’ю виданню “Армія.ФМ”.

Продовження обстрілів позицій ООС зафіксоване фактично на всіх ділянках.

Ситуація… характеризується продовженням обстрілів з боку противника наших позицій, в тому числі із застосуванням забороненої зброї. Це відмічається фактично на всіх ділянках. Найперше, у Сєвєродонецьку та на Маріупольському напрямку. По-перше, це пов’язано з тим, що мала відстань. По-друге, відстань до державного кордону РФ невелика. Ворог постійно приділяє особливу увагу саме цьому напрямку. Крім того, в районі Водяного постійно були проблеми від противника, адже вони мали там достатньо сильну позицію… Буквально місяць тому ця позиція була ними залишена. Після проведення перевірки і розмінування її зайняли наші підрозділи. Що додало тактичної переваги над ворогом, саме на цій ділянці. Тому противник відчуває небезпеку для себе і намагається її компенсувати за рахунок посилення вогневого впливу на наші підрозділи

– розповів він.

Командувач ООС підкреслив, що південний напрямок є найбільш напруженим та вимагає від військових постійної бойової готовності та адекватного реагування у відповідь.

Ворог також на цьому напрямку несе великі втрати, тому, можливо, він намагається підтримати свій морально-психологічний стан підвищенням рівня пострілів по наших позиціях

– підкреслив Сирський.

Він також наголосив, що для військових не існує заборони на використання зброї. Її використовують, як і раніше, не порушуючи мінських домовленостей та Женевської конвенції.

Всі розмови про те, що ми не маємо права застосовувати зброю у відповідь – не відповідають дійсності

– сказав командувач.
Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...