Затверджено новий порядок перетину КПВВ на Донбасі

88

Зокрема, запроваджуються нові підходи до процедури переміщення осіб і товарів на тимчасово окупованих територіях

Уряд України затвердив новий порядок перетину лінії розмежування на сході України. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресс-службу Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомляється, найближчим часом для жителів тимчасово окупованих територій, для осіб, які планують перетнути лінію розмежування будуть діяти нові правила на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях.

Зокрема, порядком визначено процедури пропуску осіб і транспортних засобів з / на тимчасово окуповані території, видачі дозволів на перетин лінії розмежування, особливостей контролю за в’їздом-виїздом з КПВВ, переміщення гуманітарних вантажів на тимчасово окуповану частину Донбасу.

Також вводяться нові підходи до процедури переміщення осіб і товарів з / на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях.

Єдине, що вплине на цивільне населення, буде зміну принципу визначення переліку товарів, які можуть перевозитися з / на тимчасово окуповану територію.

За ініціативою МТОТ, в порядок включена норма, яка передбачає визначення переліку тільки заборонених або обмежених для переміщення товарів. Це означає, що відповідно до прийнятого Порядку, особи, що перетинають лінію розмежування, незабаром зможуть перевозити будь-які товари з / на тимчасово окуповану частину Донбасу, за винятком обмежених або заборонених до переміщення“, – йдеться в повідомленні.

Дане нововведення дозволить забезпечити права цивільного населення та задовольнити необхідні потреби.

Це у свою чергу, залишається одним з ключових принципів підтримання зв’язків з громадянами на тимчасово окупованих територіях“, – йдеться в повідомленні.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...