Кінець епохи Ляшка: Раду залишає людина з вилами. Фото

276

Після 13 років безперервної роботи у парламенті Верховну Раду залишає один з найяскравіших політиків України Олег Ляшко. Його партія набирає трохи менше 4% та не долає виборчий бар’єр.

Вже після публікації Олег Ляшко залишив свій коментар на Facebook-сторінці під ВВС News Україна під матеріалом: “Я повернуся! З перемогою! Дякую за те, що не забуваєте”.

За останні десять років Олег Ляшко запам’ятався українцям постійними витівками, гучними перформансами та креативними акціями.

Олег Валерійович часто не надто добирав слова у бік політичних опонентів, за що часто отримував на горіхи, але і сам не боявся піти на силовий контакт.

Тимошенко
У велику політику пана Ляшка привела Юлія Тимошенко

У велику політику Олег Ляшко прийшов з журналістики. До Верховної Ради він потрапив у 2006 році в команді Юлії Тимошенко та п’ять років був її вірним соратником.

ляшко
Олег Ляшко часто опинявся в епіцентрі сутичок

Проте у часи Віктора Януковича покинув команду ув’язненої експрем’єрки та почав працювати над власним політичним проєктом, увагу до якого активно привертав яскравими акціями та витівками, щоб показати відданість своєму електорату. Тоді у його бік лунали звинувачення у співпраці з владою, які він заперечував.

ляшко
І часто отримував на горіхи від колег
ляшко
Бився навіть з лідерами інших фракцій

За свою політичну кар’єру пан Ляшко з перемінним успіхом співпрацював та ворогував з Ігорем Коломойським. Останні роки він також співпрацював з представниками команди Ріната Ахметова.

ляшко
В образі захисника селян він часто приносив у Раду аграрну продукцію
ляшко
І навіть їв землю
ляшко
Махав лопатою

В 2012 році він зайшов у парламент через мажоритарний округ на Чернігівщині.

ляшко
І цілував корів

У 2014 році балотувався у президенти і набирав 8,3%, а на парламентських виборах того ж року завів у Раду власну фракцію.

ляшко
І носив гарбузи
ляшко
Міг закидати голову Нацбанку “доларами”
ляшко
Останній веселий перформанс Олега Ляшка – приїхав на консультації щодо розпуску Ради з президентом Володимиром Зеленським на велосипеді

На президентських виборах 2019 року він набрав 4,5%, а на дочасних виборах Ради його партія, за попередніми даними, бере трохи менше 4%.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...