Суд призначив лінгвістичну експертизу по інтерв’ю Коломойського

58

Таке рішення було прийнято для можливого встановлення погроз вбивством щодо двох американців

Печерський районний суд Києва призначив лінгвістичну експертизу мови олігарха Ігоря Коломойського в інтерв’ю програмі “Схеми:корупція в деталях”. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на матеріали суду.

Як повідомляється, таке рішення було прийнято для можливого встановлення погроз вбивством щодо двох американців Ігоря Фрумана і Лева Парнаса.

Зазначимо, українська поліція розслідує справу від 10 червня за фактом погроз вбивством двох громадян США, за 1 ч. ст. 129 Кримінального кодексу. Досудове розслідування встановило, що в поліцію надійшло повідомлення від Фрумана і Парнаса про скоєння кримінального злочину проти них.

Як повідомляється, експертам Київського науково-дослідного інституту судових експертиз доручено встановити:

  • чи містяться в тексті інтерв’ю з боку Коломойського висловлювання, які свідчать або вказують на прямі погрози життю і / або здоров’ю Фрумана і Парнаса; якщо вони є, то в яких саме словах і виразах це проявляється;
  • чи містяться в тексті інтерв’ю висловлювання, які свідчать або вказують на приховані погрози життю і / або здоров’ю Фрумана і Парнаса; якщо вони є, то в яких саме словах і виразах це проявляється;
  • чи містяться в тексті інтерв’ю інші вирази, які можуть бути сприйняті як погрози життю і / або здоров’ю Фрумана і Парнаса; якщо вони є, то в яких саме словах і виразах.

Додамо, що під час інтерв’ю журналістам програми “Схеми: корупція в деталях” в їх адресу були висловлені погрози їхньому життю та здоров’ю.

“В Україні діють два аферисти, які знаходяться під розслідуванням США. Один, здається, Лев Парнас, а інший – Ігор – то Фруман, то Фурман … Два “Остапа Бендери”, які ходять між двома країнами і розповідають всяке … і вони намагаються спрогнозувати кожному з них свою PR-позицію. І ми знаємо всі подробиці і всі нюанси “- говорив Коломойський.

Нагадаємо, адвокат президента Сполучених Штатів Дональда Трампа, екс-мер Нью-Йорка, Рудольф Джуліані порадив висунути звинувачення українському бінесмену Ігорю Коломойському, котрий погрожував двом клієнтам Джуліані. Зокрема повідомляється, що Коломойський розкритикував і обіцяв вивести “на світло Боже” двох американських громадян – Льва Парнаса та Ігоря Фрумана, які, за словами Коломойського, “збирають з людей гроші, розповідають, що вони близькі з паном Джуліані”.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...