В МЗС відреагували на запланований візит Медвєдєва в Крим

121

Медвєдєв збирається взяти участь в параді російського флоту

Міністерство закордонних справ (МЗС) відреагувало на плани прем’єр-міністра Росії Дмитра Медвєдєва відвідати окупований Крим. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу міністерства.

В українському зовнішньополітичному відомстві висловили протест з приводу чергової поїздки російського керівництва на окупований Кримський півострів. Також у міністерстві назвали цинічними плани Медвєдєва взяти участь у військовому параді російського флоту.

“Зазначена поїздка відбувається всупереч неодноразовим застереженням з боку України. Цинічною є мета “візиту” – участь у параді окупаційного флоту Росії. Продовжуємо дотримуватися принципової позиції щодо неприпустимості неузгоджених з українською стороною відвідувань російськими посадовими особами території України в її міжнародно визнаних кордонах, яка включає Автономну Республіку Крим і місто Севастополь”, – йдеться в коментарі МЗС.

Крім того, в міністерстві наголосили, що відповідно до норм міжнародного права відповідальність за всі негативні наслідки, які можуть статися через присутність в Криму окупаційної російської влади, повністю покладаються на державу-агресора.

Зазначимо, російські ЗМІ повідомили, що російський прем’єр Медвєдєв збирається відвідати окупований Крим, щоб взяти участь у військовому параді до дня російського флоту.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...