Демократи США звинувачують Трампа у розпалюванні расової ненависті і ворожнечі

108

Демократи вважають, що Трамп “несе непряму відповідальність за масове вбивство в Ель-Пасо”

Представники Демократичної партії США звинувачують президента країни Дональда Трампа у розпалюванні расової ворожнечі та ненависті, що призводить до масових вбивств. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на DW.

Демократи заявляють, що риторика Трампа розпалює ненависть та расову ворожнечу, а також заохочує націоналізм. Як результат виникають такі злочини через ненависть, як масове вбивство в Ель-Пасо.

У нас такий президент, який вирішив використати свої слова таким чином, щоб вони поширювали серед нас ідеї ненависті і роз’єднання

заявила сенаторка Камала Харріс штату Каліфорнія.

У свою чергу, мер міста Саут-Бенд (штат Індіана) Піт Буттиджич заявив, що Трамп як мінімум потурає білому націоналізму і заохочує його.

Також, колишній міністр житлового будівництва і міського розвитку США Джуліан Кастро закликав Трампа спробувати об’єднати американців, а не розпалювати полум’я фанатизму.

Недостатньо сказати, що ви самі не відчуваєте ненависті. Якщо ви активно не боретеся з ненавистю, то є співучасником того, що відбувається

– заявив сенатор від штату Нью-Джерсі Корі Букер.

Як раніше повідомлялося, у США менш ніж за 24 години 3 і 4 серпня в США відбулися три масових розстрілів людей, в штаті ТехасОгайо та Чикаго.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...