Верховний суд поновив арешт майна заводу Фірташа

86

Зокрема, суд частково задовольнив касаційну скаргу Промінвестбанку

Верховний суд України поновив арешт усього рухомого та нерухомого майна підприємства “Рівнеазот”. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на постанову суду, розміщена у Єдиному реєстрі судових рішень.

Відповідно до документу, суд частково задовольнив касаційну скаргу Промінвестбанку, скасувавши постанови судів попередніх інстанцій. “Рівнеазот” просило Верховний суд відхилити касаційну скаргу

“Касаційна скарга підлягає задоволенню частково, а оскаржувані судові рішення – скасуванню з передачею справи до суду першої інстанції зі стадії прийняття скарг Приватного акціонерного товариства “Рівнеазот” на рішення та дії державного виконавця до розгляду”, – сказано у рішенні.

Верховний суд також поновив арешт рахунків заводу в банках “Кліринговий дім” і “Альянс”.

Слід зазначити, що ативи “Рівноазоту” заарештували в жовтні і листопаді 2018 року в рамках судового спору з Промінвестбанком. Банк через суд вимагав стягнути з підприємства 49,6 млн доларів боргу, як з поручителя за Сєвєродонецьке об’єднання “Азот” (обидва підприємства входять в структуру Ostchem Фірташа).

Господарський суд Волинської області в грудні минулого року надав відстрочку заводу на погашення боргу перед банком до 18 березня 2019 року. “Рівнеазот” підкреслювало, що знаходиться на межі банкротствае

Нагадаємо, в жовтні 2015 року Печерський районний суд Києва зняв арешт з активів підприємства “Рівнеазот”, який був накладений навесні 2015 року в рамках розслідування кримінальної виробництва з нанесення державі групою компаній Ostchem Дмитра Фірташа шкоди в розмірі близько 6 мільярдів гривень.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...