13-річний український спортсмен став наймолодшим чемпіоном Європи в історії стрибків у воду

93

Олексій Середа виграв золото чемпіонату Європи зі стрибків у воду і перевершив рекорд британця Тома Дейлі, ставши наймолодшим чемпіоном Європи.

Про це повідомляється на сторінці НОК у Facebook.

Фантастика!!!🇺🇦👍🏆 Олексій Середа поставив золоту крапку у виступах збірної України на домашньому чемпіонаті Європи. 🥇💯13-річний спортсмен переміг в індивідуалі на вишці і став наймолодшим чемпіоном Європи в історії стрибків у воду, перевершивши рекорд британця Тома Дейлі. Наші вітання спортсмену, його родині і усьому тренерському штабу збірної України.👍👍👍 #olympicsua #kyivdiving2019 Ukrainian Diving Federation Tamara Tokmachova

Posted by НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team on Sunday, August 11, 2019

“13-річний спортсмен переміг в індивідуалі на вишці і став наймолодшим чемпіоном Європи в історії стрибків у воду, перевершивши рекорд британця Тома Дейлі”, – йдеться у повідомлені.

У завершальний день чемпіонату зі стрибків у воду, який проходив у Києві, український спортсмен виборов золото, випередивши француза Бенжамена Оффре та росіянина Руслана Тернового.

У загальному заліку чемпіонату українські спортсмени посіли друге місце з сімома медалями – трьома золотими, трьома срібними і однією бронзою. На першому місці у командному заліку Росія, на третьому – Німеччина.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...