Голик: траса Запоріжжя-Маріуполь буде готова у жовтні

60

Спочатку трасу планували закінчити у 2022 році

Керівник програми “Регіональний розвиток” Українського інституту майбутнього, радник колишнього голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик повідомив, що капітальний ремонт траси Запоріжжя-Маріуполь буде завершено в середині жовтня цього року. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення Голика у Facebook.

“Дорогу життя”, як її називають жителі Маріуполя, в рамках старої стратегії планували будувати 6 років. Почали в 2016-му, планували закінчити у 2022-м. Це довго. І неефективно. Замість того, щоб цю надважливу для країни дорогу зробити відразу, її робили в годину по чайній ложці. В цей же час виділялися мільярди гривень на в сотні разів менше завантажені дороги і дороги нижчих категорій”, – заявив Голик.

Голик: траса Запоріжжя-Маріуполь буде готова у жовтні

Фото: траса Запоріжжя-Маріуполь (прес-служба)

У липні на нараді у президента, присвяченій дорожній галузі, було прийнято рішення зробити цю дорогу за три місяці, тобто до середини жовтня.

“Коли ми про це публічно оголосили, багато хто вважав, що це неможливо. Але неможливо – це неможливо дивитися на той морок, який коїться з дорогами зараз. А зробити всю трасу за три місяці – дуже складно, але реально”, – вважає Голик.

За його даними, вже дві компанії з чотирьох працюють на цій трасі 24 години на добу.

Вас може зацікавити
Комментарі
Loading...